Soundbar myBoard do tablic interaktywnych

Soundbar do tablic interaktywnych
Soundbar do tablic interaktywnych gniazda podłączeniowe
Aktywna Tablica myBoard Soundbard pilot

Cena: 249 PLN BRUTTO

Soundbar myBoard HD-005L do tablic interaktywnych myBoard

Zalety:

  • połączenie Bluetooth
  • wysoka moc 40W RMS
  • złącze USB
  • sterowanie za pomocą pilota
  • długość 940 mm
  • kompaktowe rozmiary: 94 x 7,7 x 6,5 cm

Soundbar myBoard HD-005L to smukły i elegancki głośnik, który doskonale wpisze się w wystrój każdego pomieszczenia. Urządzenie zostało zaprojektowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniających wytrzymałość i niezawodność.

Wbudowane głośniki o mocy 2x20W doskonale zastąpią niewielkie głośniki w telewizorze lub urządzeniu projekcyjnym. Centralny głośnik Soundbar to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy przy oglądaniu materiałów filmowych, cenią sobie lepszą jakość dźwięku. Zakres częstotliwości dźwięku wynosi od 30Hz do 20kHz. Łączność bezprzewodową zapewnia moduł Bluetooth, który pozwoli na szybkie odsłuchanie plików zapisanych na innym sprzęcie oraz bezpośrednie połączenie ze smartfonem lub innym urządzeniem. Soundbar wyposażono w wejście USB, a także złącza odpowiadające za najwyższą, wolną od zakłóceń, jakość dźwięku. Wygodę obsługi gwarantuje dołączony do zestawu pilot.

Głośnik jest w kolorze czarnym. W standardowy sposób można go ustawić na gumowych nóżkach lub przymocować do ściany, dzięki dwóm tylnym zaczepom.

Zawartość opakowania: soundbar, zasilacz sieciowy, pilot, przewód mini jack/minijack, kołki z wkrętami, instrukcja obsługi.

Proponowany sprzęt spełnia wszystkie wymogi formalne rządowego programu “Aktywna Tablica”.
Ceny zawierają koszty transportu, nie zawierają kosztów montażu i szkolenia.