Konferencje, targi, warsztaty, szkolenia z naszym udziałem

Bieżące wydarzenia:

Tam byliśmy w 2019 roku:

 • Styczeń – Grudzień 2019 Realizacja Trzeciej edycji Programu Aktywna Tablica
 • 1 – 3 marca 2019: XVI Ogólnopolska Konferencja Kadry Kierowniczej Oświaty, organizowana przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej Oświaty i Instytut Spraw Publicznych UJ. Impreza jest skierowana do wszystkich związanych z edukacją i zainteresowanych jej rozwojem. Konferencja odbędzie się w Krakowie, w Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, przy ul. Prof. S. Łojasiewicza 4 . Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!
 • 26 marca 2019: Wiosenna Konferencja Informatyczna – „Kompetencje cyfrowe we współczesnej szkole” organizowana przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach, ul. Wyszyńskiego 7. Konferencja jest skierowana do nauczycieli przedmiotów informatycznych na wszystkich poziomach nauczania.

Tam byliśmy w 2018 roku:

Tam byliśmy w 2017 roku:

 • Wrzesień – Grudzień 2017 Realizacja Pierwszej edycji Programu Aktywna Tablica
 • 8 czerwca 2017: Konferencja informatyczna: Informatyka w zreformowanej szkole – rozwiązania praktyczne organizowana przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach, ul. Wyszyńskiego 7. Zapraszamy na nasze stoisko i warsztaty „Wykorzystanie tablicy interaktywnej na lekcjach programowania”. Warsztaty, które poprowadzi p. Krystian Ziobroń odbędą się w sali nr 83 w dwóch sesjach: godz. 12:00-12:45 i 12:50- 13:35
 • 9-10 czerwca 2017: II Ogólnopolska Konferencja oraz Targi dla dyrektorów szkół, nauczycieli, samorządów i kuratoriów oświaty organizowana pod hasłem Model Nowoczesnej Szkoły 2017. Honorowy patronat na konferencją objęło Ministerstwo Cyfryzacji wraz z Ministrem Edukacji Narodowej. Impreza odbędzie się w nowym, modernistycznym budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkach k/Warszawy przy ul. Kościelnej 2. Zapraszamy na nasze stoisko z najnowszymi rozwiązaniami dla edukacji.
 • 12 – 14 maja 2017: III Europejski Kongres Językowy – największe wydarzenie w branży edukacji językowej w Polsce i Europie, organizowany przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE we współpracy z różnymi instytucjami wspierającymi naukę języków obcych. Kongres odbędzie się w Warszawie na Uniwersytecie Warszawskim, przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 w Warszawie. Zapraszamy na nasze stoisko, gdzie można będzie zobaczyć i porozmawiać z naszymi ekspertami na temat najnowszych rozwiązań multimedialnych wykorzystywanych w nauczaniu języków obcych.
 • 3 – 5 marca 2017: XIV Ogólnopolska Konferencja Kadry Kierowniczej Oświaty, organizowana przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej Oświaty, skierowana do wszystkich związanych z edukacją i zainteresowanych jej rozwojem. Konferencja odbędzie się w Krakowie, w Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, przy ul. Łojasiewicza 4. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i zapoznania się z ofertą sprzętu interaktywnego wykorzystywanego w nauczaniu.

Tam byliśmy w 2016 roku:

 • 19 listopada 2016: Konferencja skierowana do nauczycieli języków obcych organizowana przez ODN i Wydział Anglistyki UAM w Poznaniu pod hasłem „Języki ODNoWA„. Celem jest wsparcie nauczycieli w rozwijaniu kompetencji językowych ucznia na wszystkich etapach edukacyjnych ze szczególnym uwzględnieniem sprawności słuchania ze zrozumieniem.
 • 19 i 26 października 2016: TIK! Tak, ale jak kreatywnie i mądrze stosować go w szkole? – konferencje metodyczne dla nauczycieli bibliotekarzy pracujących w szkołach podstawowych (19.10.2016) i szkołach ponadpodstawowych (26.10.2016). Konferencje odbędą się w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej im. Komisji Edukacji Narodowej w Warszawie, ul. Gocławska 4.Zapraszamy na nasze stoisko i warsztaty:
  Innowacyjna szkoła – praktyczne sposoby wykorzystania tablicy interaktywnej na zajęciach lekcyjnych, które poprowadzi Przemysław Dudasz.
  w szkołach podstawowych
  w szkołach ponadpodstawowych
 • 25 października 2016: Jesienna konferencja informatyczna: „Rozwijanie kompetencji informatycznych uczniów we współczesnej szkole” – organizowana przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach. Konferencja, skierowana do nauczycieli przedmiotów informatycznych (i nie tylko) , odbędzie się w katowickim WOM-ie, ul. Ks. Kard. Wyszyńskiego 7. Zapraszamy do odwiedzenia naszego firmowego stoiska oraz na warsztaty „Jak, przy użyciu tablicy interaktywnej i Internetu, samodzielnie tworzyć materiały edukacyjne na zajęcia lekcyjne?”, które poprowadzi Przemysław Dudasz.
 • 5 -7 października 2016: Salon Technologii i Wyposażenia dla Edukacji w Kielcach – największe targi edukacyjne 2016 r. , których celem jest przedstawienie i promowanie najnowszych rozwiązań i technologii informatycznych, pomocy dydaktycznych, podręczników zarówno w formie tradycyjnej jak i elektronicznej oraz rozmaitych nowinek technologicznych związanych z edukacją.
  Zapraszamy do hali F na stoisko firmowe (F-59), a także na nasze prezentacje (w ramach Edukacyjnego Hyde Parku) w następujących terminach:

  • 5 października – w godz. 10:30 –11:00
  • 6 października – w godz. 12:00 –12:30
  • 7 października – w godz. 9:30 –10:00

  Temat prezentacji: Nowoczesna edukacja z przenośną tablicą interaktywną eBeam edge+

 • 26 kwietnia 2016: Wiosenna konferencja informatyczna pod hasłem Programowanie – podstawowa kompetencja ucznia w cyfrowej szkole organizowana przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach, ul. Wyszyńskiego 7. Zapraszamy na stoisko i warsztaty „Interaktywna edukacja – czyli jak uczyć skutecznie i nowocześnie”. Warsztaty odbędą się w sali nr 83 w dwóch sesjach: godz. 12.00-12.45 oraz godz. 12.55-13.40.
 • 23 kwietnia 2016: XV Targi Wydawnictw Edukacyjnych w Piotrkowie Trybunalskim – cykliczna impreza organizowana przez Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli ciesząca się wielkim uznaniem środowiska nauczycielskiego. Targi odbędą się w Gimnazjum nr 5 im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Kostromska 50. Zapraszamy na nasze stoisko, gdzie można będzie zobaczyć i poznać najnowsze rozwiązania multimedialne dedykowane dla szkół. O godzinie 11,30 zapraszamy na warsztaty „Interaktywna edukacja – czyli jak uczyć skutecznie i nowocześnie” (sala B.1.14)
 • 19 marca 2016: Konferencja PASE YOUNG LEARNERS – III edycja imprezy dla skierowanej do nauczycieli i lektorów języków obcych uczących dzieci od przedszkola do gimnazjum. Konferencja odbędzie się w Warszawie (Politechnika Warszawska, Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych ul. Koszykowa 75). O godz. 15:10 zapraszamy na wykład połączony z warsztatami : Young Learners w Multimedialnym Centrum, który poprowadzi nasz Trener Kompetencji Cyfrowych, mgr inż. Przemysław Dudasz.
 • 4 – 6 marca 2016: XIII Ogólnopolska Konferencja Kadry Kierowniczej Oświaty, organizowana przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej Oświaty. Konferencja odbędzie się w Krakowie, w Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, przy ul. Łojasiewicza 4. Zapraszamy na nasze stoisko, gdzie można będzie zobaczyć wchodzącą właśnie na polski rynek przenośną tablicę interaktywną eBeam edge+!
 • 10 – 12 luty 2016: Międzynarodowe Targi ISE w Amsterdamie
 • 20 – 23 stycznia 2016: Międzynarodowe Targi Edukacyjne BETT 2016 w Londynie

Tam byliśmy w 2015 roku:

 • 10 grudnia 2015: EDU IT. Nowe Technologie w edukacji – cykliczna impreza organizowana przez Śląską Sieć Metropolitalną i Miasto Gliwice . Miejsce konferencji to Centrum Edukacji i Biznesu „Nowe Gliwice” ul. Bojkowska 37.
 • 3 listopada 2015: Jesienna konferencja informatyczna: „Bezpieczna +” – Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni”, organizowana przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach. Konferencja, skierowana do nauczycieli przedmiotów informatycznych, odbędzie się w katowickim WOM-ie, ul. Ks. Kard. Wyszyńskiego 7. Zapraszamy do odwiedzenia naszego firmowego stoiska oraz na warsztaty: „Jak uczyć w Cyfrowej Szkole”, które poprowadzi p. Przemysław Dudasz.
 • 23 – 25 września 2015: X Kongres Zarządzania Oświatą – międzynarodowa, cykliczna impreza organizowana przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej Oświaty, skupiająca osoby zarządzające oświatą na poziomie państwowym i lokalnym. Tegoroczny Kongres odbędzie się w Centrum Kongresowym na Politechnice Wrocławskiej, przy ul. Janiszewskiego 8. Zapraszamy na nasze stoisko firmowe.
 • 29 – 31 maja 2015: XI Ogólnopolski Zjazd Opiekunów Szkolnych Sieci Komputerowych w Mrozach – coroczna impreza skierowana do administratorów szkolnych sieci komputerowych, nauczycieli, dyrektorów i samorządowców. Misją tych corocznych spotkań jest wprowadzanie innowacji i nowoczesnych rozwiązań do polskich szkół, tegoroczny Zjazd odbywa się pod hasłem „Ile kroków do Cyfrowej Szkoły”. Impreza organizowana przez władze Gminy Mrozy odbędzie się w Szkole Podstawowej im. Romualda Traugutta przy ul. Szkolnej 2. Zapraszamy na nasze stoisko oraz wykład zatytułowany „Cyfrowa Szkoła z przenośną tablica eBeam EDGE”
 • 6 – 7 marca 2015 w Krakowie: XII Ogólnopolska Konferencja Kadry Kierowniczej Oświaty organizowana przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej Oświaty, skupiające dyrektorów szkół, pracowników organów prowadzących i organów nadzoru pedagogicznego. Konferencja odbędzie się w Krakowie, w Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, przy ul. Prof. S. Łojasiewicza 4 . Zapraszamy na nasze stoisko, gdzie można będzie zobaczyć i porozmawiać z naszymi ekspertami na temat najnowszych rozwiązań multimedialnych w edukacji.
 • 13 – 16 lutego 2015 w Kościelisku/Zakopanem: XXIV Krajowa Konferencja Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki organizowana pod hasłem: Czas na matematykę!. Miejsce konferencji to Liceum Ogólnokształcące im. Oswalda Balzera, ul. Słoneczna 1 w Zakopanem. Zapraszamy na nasze stoisko firmowe i warsztaty pt. „Jak przy użyciu tablicy interaktywnej i Internetu samodzielnie tworzyć materiały edukacyjne na lekcje matematyki”.
 • 21 – 24 stycznia 2015: Międzynarodowe Targi Edukacyjne w Londynie BETT 2015

Tam byliśmy w 2014 roku:

 • 10 grudnia 2014 w Gliwicach: Ogólnopolska konferencja „Edu IT. Nowe technologie w edukacji”. Impreza organizowana przez Śląską Sieć Metropolitalną i Miasto Gliwice odbędzie się w Centrum Edukacji i Biznesu „Nowe Gliwice” ul. Bojkowska 37.
 • 28 – 29 listopada 2014 w Ustroniu: II Ogólnopolski Zlot Innowacyjnych Nauczycieli i Dyrektorów, konferencja skierowana do wszystkich dyrektorów szkół i nauczycieli – entuzjastów nowych technologii. Organizatorem Zlotu jest http://www.itwedukacji.pl/ „IT w Edukacji” – kwartalnik o wykorzystywaniu technologii informacyjno-komunikacyjnych w szkole. Zapraszamy na nasze stoisko, gdzie można będzie zapoznać się z naszą najnowszą ofertą i porozmawiać z ekspertami na temat najnowszych rozwiązań multimedialnych w edukacji.
 • „Interaktywna edukacja” – coroczne, jesienne spotkania poświęcone wdrażaniu nowoczesnych technologii oraz rozwijaniu kompetencji nauczycieli w zakresie stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych w edukacji. Szkolenia odbędą się:

  • 14 listopada w Warszawie
  • 18 listopada w Gliwicach
 • 5 – 6 listopada 2014: Konferencja Informatyczna „Interaktywne nauczanie” organizowana przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach, ul. Wyszyńskiego 7. Konferencja ta jest skierowana do nauczycieli przedmiotów informatycznych na wszystkich poziomach nauczania. Zapraszamy na warsztaty „Dlaczego eBeam EDGE wireless? – niezwykłe możliwości przenośnej, bezprzewodowej tablicy interaktywnej”, które poprowadzi nasz trener p. Przemysław Dudasz. Tablicę oraz inne nowości w zakresie sprzętu multimedialnego będzie można zobaczyć na naszym stoisku firmowym.
 • „Interaktywna edukacja” – coroczne, jesienne spotkania poświęcone wdrażaniu nowoczesnych technologii oraz rozwijaniu kompetencji nauczycieli w zakresie stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych w edukacji. Szkolenia odbędą się:

  • 3 listopada w naszym oddziale w Tarnowie
  • 4 listopada w naszym oddziale w Krakowie
 • 17 – 19 października 2014: Konferencja „Nowoczesne Technologie Informacyjne w Służbie Cyfrowej Szkoły i Administracji Publicznej” – dziesiąte, jubileuszowe spotkanie wszystkich pasjonatów nowych technologii informacyjnych wykorzystywanych w edukacji, biznesie i administracji samorządowej, organizowane przez Zespół Szkół Technicznych nr 1 w Radomiu. Zapraszamy na nasze stoisko oraz wykład poświęcony bezprzewodowej tablicy interaktywnej ebeam EDGE wykorzystywanej zarówno w edukacji jak i w biznesie. Wykład zatytułowany „Dlaczego eBeam EDGE wireless? – niezwykłe możliwości przenośnej bezprzewodowej tablicy interaktywnej ” odbędzie się 17 października o godz. 16,15 i poprowadzi go nasz trener p. Przemysław Dudasz.
 • 24 – 26 wrzesień 2014: IX Kongres Zarządzania Oświatą organizowany przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej Oświaty, skupiający Dyrektorów Szkół, Pracowników Organów Prowadzących i wszystkich zaangażowanych w zarządzanie oświatą na poziomie państwowym i lokalnym. Tegoroczny Kongres odbędzie się w Łodzi, na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Jana Matejki 22/26.
 • 12 – 13 czerwca 2014: II Ogólnopolskie Forum Bibliotek Pedagogicznych – impreza organizowana przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. H. Kołłątaja w Krakowie oraz Instytut Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN. Forum odbędzie się w tejże Bibliotece w Krakowie przy al. F. Focha 39. Patronat nad konferencją objął Marszałek Województwa Małopolskiego . Zapraszamy na nasze stoisko firmowe oraz wykład: „Interaktywny e-book – podręcznik w nowej odsłonie”, który odbędzie się 13 czerwca o godz. 11,30, a poprowadzi go nasz trener Przemysław Dudasz.
 • 8 maja 2014: III Salon Wydawców – Edukacja XXI wieku – coroczna impreza organizowana przez Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Krakowie skierowana do dyrektorów szkół i nauczycieli z całej Małopolski. Podczas imprezy uczestnicy będą mogli zapoznać się z aktualną ofertą wydawnictw oświatowych oraz z najnowszymi rozwiązaniami multimedialnymi wykorzystywanymi w edukacji. W ramach tegorocznego Salonu Wydawców odbędzie się konferencja „Szkoła kreatorem zdrowia i bezpieczeństwa uczniów i nauczycieli”, nad którą Patronat objęli: Rzecznik Praw Dziecka oraz Marszałek Województwa Małopolskiego. Impreza odbędzie się w Sali VIP na Stadionie Cracovii, ul. Kałuży 1 w Krakowie. Zapraszamy na nasze stoisko firmowe.
 • 12 – 15 kwietnia 2014: Konferencja „Jakość edukacji czy/i jakość ewaluacji. Ucząca się szkoła” – cykliczna impreza organizowana przez Ośrodek Rozwoju Edukacji, Uniwersytet Jagielloński i Erę Ewaluacji , która ma umożliwić dyskusję o edukacji, szkole i całym polskim systemie oświatowym w kontekście zmian w modelu nadzoru pedagogicznego. Tegoroczna impreza odbędzie się w Zakopanem, w hotelu Mercure przy ul. Szymoszkowej. Zapraszamy na nasze stoisko w poniedziałek 14 kwietnia, gdzie można będzie zobaczyć i porozmawiać z naszymi ekspertami na temat najnowszych rozwiązań multimedialnych w edukacji.
 • 9 – 10 kwietnia 2014: Ogólnopolskie Targi Edukacyjne „Nowoczesna Szkoła: Nauka, Bezpieczeństwo, Rekreacja” – cykliczna impreza będąca kontynuacją odbywających się w latach 2009-2012 sympozjów oraz targów organizowanych przez Śląskiego Kuratora Oświaty, firmę Aktin Sp. z o.o. oraz Expo Silesia. Miejscem konferencji jest Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia w Sosnowcu, ul. Braci Mieroszewskich 124. Celem imprezy jest promowanie najnowszych rozwiązań edukacyjnych oraz możliwości ich wykorzystania na różnych etapach kształcenia. Zapraszamy na stoisko nr 19, na którym zaprezentujemy naszą ofertę w tym zakresie oraz na wykład „NIE KABLUJ – pierwszy całkowicie bezprzewodowy przenośny zestaw interaktywny”. Wykład odbędzie się 9 kwietnia w Sali B o godz. 10.
 • 2 kwietnia 2014: Coroczne spotkanie z tablicą interaktywną zatytułowane „NIE KABLUJ – pierwszy całkowicie bezprzewodowy przenośny zestaw interaktywny”. Tegoroczne spotkanie organizowane przez we współpracy z Wyższą Szkołą Zarządzania i Ochroną Pracy w Katowicach, odbędzie się 2 kwietnia o godz. 10,00 właśnie na tej uczelni – w Katowicach, ul. Bankowa 8.
 • 27 marca 2014: Wiosenna Konferencja Informatyczna – „Informatyka w edukacji” organizowana przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach, ul. Wyszyńskiego 7. Konferencja ta jest skierowana do nauczycieli przedmiotów informatycznych na wszystkich poziomach nauczania. Zapraszamy serdecznie na warsztaty organizowane pod hasłem „NIE KABLUJ – pierwszy całkowicie bezprzewodowy przenośny zestaw interaktywny”, podczas których pokażemy najnowszy super zestaw, którego główną zaletą jest bezprzewodowe połączenie projektora i tablicy z komputerem. Warsztaty poprowadzi nasz trener p. Przemysław Dudasz. Zestaw ten oraz inne nowości w zakresie sprzętu multimedialnego będzie można zobaczyć na naszym stoisku firmowym.
 • 7 – 9 marca 2014: XI Ogólnopolska Konferencja Kadry Kierowniczej Oświaty, organizowana przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej Oświaty, skupiające dyrektorów szkół, pracowników organów prowadzących i organów nadzoru pedagogicznego. Konferencja odbędzie się w Krakowie, w Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, przy ul. Prof. S. Łojasiewicza 4 . Zapraszamy na nasze stoisko, gdzie można będzie zobaczyć i porozmawiać z naszymi ekspertami na temat najnowszych rozwiązań multimedialnych w edukacji.

Tam byliśmy w 2013 roku:

 • 26-27 listopada: Jesienna konferencja informatyczna: „Bezpieczna Cyfrowa Szkoła”, organizowana przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach. Konferencja, skierowana do nauczycieli przedmiotów informatycznych, odbędzie się w katowickim WOM-ie, ul. Ks. Kard. Wyszyńskiego 7. Zapraszamy do odwiedzenia naszego firmowego stoiska oraz na warsztaty pod hasłem „„Nowa bezprzewodowa przenośna tablica interaktywna eBeam EDGE = całkowicie nowy wymiar nauczania”, które poprowadzi p. Przemysław Dudasz.
 • 23 – 24 listopada 2013: „Nowoczesne Technologie Informacyjne w Służbie Cyfrowej Szkoły i Administracji Publicznej” – cykliczna konferencja promująca nowoczesne technologie informacyjne wykorzystywane w edukacji, organizowana przez Zespół Szkół Technicznych nr 1 w Radomiu od 2006r. Celem tegorocznej imprezy jest integracja środowiska edukacyjnego, biznesowego i administracji samorządowej – dlatego też zaprezentowane zostaną rozwiązania skierowane i do sektora edukacji i do sektora administracji publicznej. Zapraszamy na nasze stoisko oraz wykład poświęcony nowej wersji przenośnej tablicy interaktywnej ebeam EDGE wykorzystywanej zarówno w edukacji jak i w biznesie. Wykład zatytułowany „Nowa bezprzewodowa przenośna tablica interaktywna eBeam EDGE = całkowicie nowy wymiar nauczania” odbędzie się 23 listopada o godz. 11,30 i poprowadzi go nasz trener p. Przemysław Dudasz.
 • „To nauczyciel musi być trendy” – coroczne, jesienne spotkanie poświęcone wdrażaniu nowoczesnych technologii oraz rozwijaniu kompetencji nauczycieli w zakresie stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych w edukacji. Szkolenia odbędą się:
  – 5 listopada w Katowicach – w Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy, ul. Bankowa 8.
  – 13 listopada w Warszawie – w Bibliotece Publicznej im. Zygmunta Rumla, ul. Janusza Meissnera 5
 • 16 października 2013: „Informacyjne narzędzia wspomagające proces nauczania” – konferencja organizowana przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” we współpracy z Centrum Informacji Naukowej i Biblioteką Akademicką w Katowicach. Konferencja odbędzie się w CINiBA (Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka), ul. Bankowa 11 a w Katowicach. Zapraszamy na nasze stoisko, gdzie można będzie zapoznać się i porozmawiać na temat naszej najnowszej oferty sprzętowej na nadchodzący sezon.
 • 10 października 2013: „To nauczyciel musi być trendy” – coroczne, jesienne spotkanie poświęcone wdrażaniu nowoczesnych technologii oraz rozwijaniu kompetencji nauczycieli w zakresie stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych w edukacji. Szkolenie odbędzie się w naszym oddziale w Tarnowie, ul. Kochanowskiego 30.
 • 8 października 2013: „To nauczyciel musi być trendy” – coroczne, jesienne spotkanie poświęcone wdrażaniu nowoczesnych technologii oraz rozwijaniu kompetencji nauczycieli w zakresie stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych w edukacji. Szkolenie odbędzie się w naszym oddziale w Krakowie, ul. Pilotów 71.
 • 4 października 2013: Małopolski Zjazd Nauczycieli Informatyki – regionalne spotkanie nauczycieli informatyki i dyrektorów szkół mające na celu wymianę doświadczeń w zakresie stosowania technologii informacyjno – komunikacyjnych w szkolnictwie oraz wykorzystania nowoczesnych narzędzi dydaktycznych i Internetu w przedmiotach informatycznych i nie tylko. Konferencja odbędzie się w Krakowie, w Hotelu Europejskim przy ul. Lubicz 5. Zapraszamy na nasze stoisko, gdzie można będzie zobaczyć i porozmawiać z naszymi ekspertami na temat najnowszych rozwiązań multimedialnych w edukacji.
 • 26 – 27 września 2013: EDU TRENDY 2013: – najważniejsze branżowe spotkanie wszystkich zainteresowanych rozwojem oświaty i szukających rozwiązań poprawiających jakość i efektywność nauczania. Konferencja nawiązuje w swojej idei i założeniach do europejskich wydarzeń edukacyjnych, prezentujących trendy w nowoczesnej edukacji. Myśl przewodnia tegorocznej imprezy brzmi UCZYMY SIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE. Konferencja odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie, Aleja ks. J. Poniatowskiego 1. Zapraszamy na stoisko nr 100, na którym można będzie zobaczyć nasze najnowsze rozwiązania – w tym BEZPRZEWODOWĄ PRZENOŚNĄ TABLICĘ INTERAKTYWNĄ eBeam EDGE zgłoszoną do plebiscytu Diamenty Oświaty na najlepszy produkt The Best of EDU TRENDY 2013.
 • 19 kwietnia 2013: III Ogólnopolski Kongres dla Dyrektorów Placówek Niepublicznych organizowany przez Wydawnictwo Forum. Konferencja odbędzie się w sali kongresowej budynku Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego Fundacji „Nowe Horyzonty” przy ul. Bobrowieckiej 9 w Warszawie. Na naszym stoisku można będzie zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami multimedialnymi wykorzystywanymi w edukacji.
 • 17 kwietnia 2013: Regionalna Konferencja „Bezpieczna Cyfrowa Szkoła” organizowana przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i Informacji Pedagogicznej w Rybniku. Konferencja ta, skierowana głównie do beneficjentów programu Cyfrowa Szkoła oraz wszystkich zainteresowanych wdrażaniem nowoczesnych technologii w szkolnictwie, odbędzie się w Rybnickim Centrum Edukacji Zawodowej ul. Św. Józefa 30. Zapraszamy na wykład „Przenośna tablica interaktywna – jak wykorzystać jej potencjał w nauczaniu uczniów szkół podstawowych i gimnazjów”.
 • 19 – 20 marca 2013: Wiosenna Konferencja Informatyczna – „Informatyka w e-szkole” organizowana przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach, ul. Wyszyńskiego 7. Konferencja ta, której przewodnim tematem jest „Rola informatyki we współczesnej szkole” jest skierowana do nauczycieli przedmiotów informatycznych. Nasze najnowsze propozycje sprzętowe będą Państwo mogli zobaczyć na firmowym stoisku, zapraszamy także na wykład „Informatyka w służbie innym przedmiotom” oraz warsztaty „Jedna przenośna tablica interaktywna eBeam EDGE = pracownia multimedialna w każdej klasie”. Zarówno wykład jak i warsztaty poprowadzi Przemysław Dudasz.
 • 18 marca 2013: II Konferencja Naukowo-Metodyczna „Nowe media = nowe kompetencje w pracy pedagogicznej” – związana z problematyką wykorzystania nowych technologii w edukacji. Impreza odbędzie się a auli Collegium Sub Horologio Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Oświęcimiu, ul. Kolberga 8. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko, krótką prezentację i warsztaty „Tablica interaktywna od A do Z – obsługa, wykorzystanie, tworzenie materiałów edukacyjnych”.
 • 14 marca 2013: X Jubileuszowa Międzynarodowa Konferencja „Multimedia w Biznesie i Zarządzaniu”. Organizatorami konferencji są: Katedra Informatycznych Systemów Zarządzania Politechniki Częstochowskiej oraz Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa Oddział Częstochowa. Konferencja odbędzie się w Częstochowie w Auli Wydziału Zarządzania, Al. Armii Krajowej 19 b. Celem konferencji jest prezentacja technik i technologii multimedialnych, wykorzystywanych zarówno w edukacji jak i w biznesie. Z naszą ofertę w tym zakresie można będzie zapoznać się na stoisku firmowym oraz podczas prezentacji „Przenośna tablica interaktywna jako nowoczesny środek przekazu”, którą poprowadzi p. Przemysław Dudasz.
 • 12 – 13 marca 2013: I Międzynarodowa Konferencja Naukowa „WWW. Człowiek w cyberprzestrzeni. Konteksty pedagogiczne i społeczne”, która odbędzie się w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej, ul. Cieplaka 1c. Celem konferencji jest określenie obszarów, zasad i metod korzystania z multimediów we współczesnym środowisku edukacyjnym i wychowawczym. Nasze najnowsze rozwiązania multimedialne można będzie zobaczyć na specjalnym stoisku firmowym, a nauczycieli j. angielskiego zapraszamy na warsztaty Connecting with English Teaching with the Use of Multimedia: Interactive Whiteboard Software, Interactive eBook & e-Learning Platform, które poprowadzi p. Alicja Cholewa-Zawadzka.
 • 1 – 3 marca 2013: X Ogólnopolska Konferencja Kadry Kierowniczej Oświaty, organizowana przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej Oświaty, skupiające dyrektorów szkół, pracowników organów prowadzących i organów nadzoru pedagogicznego. Konferencja odbędzie się w Krakowie, w Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, przy ul. Prof. S. Łojasiewicza 4 . Zapraszamy na nasze stoisko, gdzie można będzie zobaczyć i porozmawiać z naszymi ekspertami na temat najnowszych rozwiązań multimedialnych w edukacji.
 • 22 – 23 lutego 2013: Konferencja „Dobre praktyki Cyfrowej szkoły” – organizowana przez Urząd Miasta i Gminy oraz Samorządową Szkołę Podstawową nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni. Konferencja odbywać będzie się pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej, Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Ośrodka Rozwoju Edukacji oraz Wielkopolskiego Kuratora Oświaty. Nasze produkty można będzie zobaczyć 22 lutego (w piątek) we Wrzesińskim Ośrodku Kultury, ul. Kościuszki 21 oraz 23 lutego (w sobotę) w Gimnazjum nr 2, ul. Słowackiego 41. W sobotę zapraszamy także na warsztaty „Praktyczne sposoby wykorzystania przenośnej tablicy interaktywnej w nauczaniu” ( z podziałem na poszczególne etapy nauczania).
 • 30 stycznia – 2 lutego 2013 Międzynarodowe Targi Edukacyjne w Londynie BETT 2013
 • 25 – 28 stycznia 2013: XXII Krajowa Konferencja Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki, organizowana pod hasłem „ Co nowego w nauczaniu matematyki”. Impreza, nad którą Honorowy Patronat objęli Minister Edukacji Narodowej, Prezydent Miasta Łodzi i Marszałek Województwa Łódzkiego, odbędzie się na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej przy ul. Bohdana Stefanowskiego 18/22. Zapraszamy na nasze stoisko firmowe oraz warsztaty „Jak przy użyciu tablicy interaktywnej eBeam EDGE i Internetu, samodzielnie tworzyć materiały edukacyjne na lekcje matematyki”, które poprowadzi Przemysław Dudasz.

Tam byliśmy w 2012 roku:

 • 7 grudnia 2012: Seminarium AKADEMIA E-NAUCZYCIELA organizowane pod hasłem Nowoczesne technologie w warsztacie nauczyciela, poświęcone wdrażaniu nowoczesnych technologii oraz rozwijaniu kompetencji nauczycieli w zakresie stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych w edukacji. Spotkanie zorganizowane przez Wyższą Szkołę Biznesu we współpracy z EGIS Sp. z o.o. odbędzie się w siedzibie tejże uczelni w Dąbrowie Górniczej, ul. Cieplaka 1c. Patronat nad tym przedsięwzięciem objął Śląski Kurator Oświaty.
 • 21 listopada 2012: VIII Konferencja Naukowo-Metodyczna im. Dra Janusza Trawki – Technologia Informacyjna w Społeczeństwie Wiedzy”, odbywająca się pod hasłem „Quo vadis szkoło” . Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Komputer i Sprawy Szkoły KISS oraz Oddział Górnośląski Polskiego Towarzystwa Informatycznego. Honorowy Patronat nad konferencją objęli: Kuratorium Oświaty w Katowicach, Wojewoda Śląski, Marszałek województwa Śląskiego oraz JM Rektor WST pan prof. WST dr inż. arch. Andrzej Grzybowski. Miejsce konferencji to Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach, ul. Rolna 43. Podczas konferencji nasz trener p. Przemysław Dudasz poprowadzi warsztaty pod hasłem: „Jak samodzielnie tworzyć materiały edukacyjne – wykorzystanie Internetu, otwartych zasobów edukacyjnych oraz bezpłatnego oprogramowania”.
 • 13 listopada 2012: Nowoczesne technologie w warsztacie nauczyciela (Nowy Sącz) – bezpłatne spotkanie poświęcone wdrażaniu nowoczesnych technologii oraz rozwijaniu kompetencji nauczycieli w zakresie stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych w edukacji.
 • 6 – 7 listopada 2012: Jesienna konferencja informatyczna : „Jak uczyć w cyfrowej szkole – nowe zadania nauczycieli”, organizowana przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach. Konferencja, skierowana do nauczycieli przedmiotów informatycznych, odbędzie się w katowickim WOM-ie, ul. Ks. Kard. Wyszyńskiego 7. Zapraszamy do odwiedzenia naszego firmowego stoiska.
 • 29 października 2012: Nowoczesne technologie w warsztacie nauczyciela (Nowy Targ) – bezpłatne spotkanie poświęcone wdrażaniu nowoczesnych technologii oraz rozwijaniu kompetencji nauczycieli w zakresie stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych w edukacji.
 • 29 września 2012: VIII Regionalna Konferencja Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki, organizowana przez Bielski Oddział SNM. Impreza odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 9 w Bielsku-Białej, ul. Piłsudskiego 47. Zapraszamy na nasze stoisko oraz warsztaty „Psychologiczne i metodyczne zalety pracy z tablicą interaktywną na lekcjach matematyki”, które poprowadzi Przemysław Dudasz.
 • 27 – 28 września 2012: EDU TRENDY 2012 – najważniejsze spotkanie profesjonalistów edukacyjnych oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem oświaty, nawiązujące do europejskich wydarzeń edukacyjnych takich jak londyński BETT czy niemiecki DIDACTA. Główne przesłanie to INNOWACJE i JAKOŚĆ w EDUKACJI. Patronat honorowy nad imprezą objął Minister Edukacji Narodowej. Konferencja odbędzie się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, Plac Defilad 1 – wejście od ul. Marszałkowskiej. Zapraszamy na stoisko nr 32, na którym można będzie zobaczyć nasze najnowsze rozwiązania w tym zakresie.
 • 19 – 20 września 2012: Ogólnopolskie Targi Edukacyjne „Cyfrowa Szkoła” – cykliczna impreza będąca kontynuacją odbywających się od 2009r. sympozjów, organizowana przez Śląskiego Kuratora Oświaty, firmę Aktin Sp. z o.o. oraz Expo Silesia. Miejscem konferencji jest Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia w Sosnowcu, ul. Braci Mieroszewskich 124. Celem imprezy jest promowanie najnowszych rozwiązań edukacyjnych, technologii informatycznych, pomocy dydaktycznych a także podręczników zarówno w formie tradycyjnej jak i elektronicznej. Zapraszamy na stoisko, na którym zaprezentujemy naszą ofertę w tym zakresie.
 • 25 – 27 maja 2012: XI Ogólnopolski Zjazd Opiekunów Szkolnych Sieci Komputerowych w Mrozach – coroczna impreza skierowana do administratorów szkolnych sieci komputerowych, nauczycieli, dyrektorów i samorządowców. Misją tych corocznych spotkań jest wprowadzanie innowacji i nowoczesnych rozwiązań do polskich szkół. Impreza organizowana przez władze Gminy Mrozy odbędzie się w Szkole Podstawowej im. Romualda Traugutta przy ul. Szkolnej 2. Tegoroczny Zjazd odbywający się pod hasłem „Cyfrowa Szkoła” jest kontynuacją Zjazdu X, czyli „Końca epoki kredy”. Zapraszamy na nasze stoisko oraz wykład zatytułowany „Jedna przenośna tablica interaktywna eBeam EDGE = pracownia multimedialna w każdej klasie”.
 • 22 – 23 maja 2012: Międzynarodowa Konferencja Naukowa pod hasłem „Multimedia w świecie dziecka. Konteksty pedagogiczne i społeczne” , poświęcona roli multimediów w rozwoju i edukacji dziecka. Organizatorem konferencji jest Katedra Pedagogiki i Centrum Nowoczesnych Metod i Technologii Edukacyjnych Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej przy współpracy z Kuratorium Oświaty w Katowicach oraz Stowarzyszeniem Komputer i Sprawy Szkoły. Zapraszamy na wykład, warsztaty metodyczne dla nauczycieli oraz nasze stoisko firmowe.
 • 30 marca – 1 kwietnia 2012: VIII Konferencja Administratorów Szkolnych Sieci Komputerowych KASSK 2012, zatytułowana „Cyfrowa edukacja, czyli jak uczyć skutecznie i nowocześnie?” Impreza odbędzie się w Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu. Podczas tej konferencji nasze produkty można będzie zobaczyć i na stoisku i podczas warsztatów, które poprowadzi p. Przemysław Dudasz.
 • 9 – 11 marca 2012: IX Ogólnopolska Konferencja Kadry Kierowniczej Oświaty, organizowana przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej Oświaty, skupiające dyrektorów szkół, pracowników organów prowadzących i organów nadzoru pedagogicznego. Konferencja odbędzie się w Krakowie, w Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, przy ul. Prof. S. Łojasiewicza 4 . Zapraszamy na nasze firmowe stoisko z najnowocześniejszymi rozwiązaniami w dziedzinie sprzętu multimedialnego.
 • 10 – 13 lutego 2012: XXI Krajowa Konferencja Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki, organizowana pod hasłem „ Zdolny matematycznie – twórczy w życiu”. Impreza odbędzie się na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, ul. Podchorążych 2. Zapraszamy na nasze stoisko oraz warsztaty „Psychologiczne i metodyczne zalety pracy z tablicą interaktywną na lekcjach matematyki”, które poprowadzi Przemysław Dudasz.

Tam byliśmy w 2011 roku:

 • 22 listopad 2011: Konferencja dotycząca skutecznych technik uczenia się i wykorzystania nowoczesnych technologii w szkole z udziałem Collina Rose – eksperta w tych dziedzinach. Organizatorem imprezy jest Zespół Szkół im. Z. Chmielewskiego w Nałęczowie i Firma Transfer Learning Solutions. Miejsce spotkania: Zespół Szkół w Nałęczowie, ul. Spółdzielcza 17. Podczas konferencji poprowadzimy warsztaty „Nowoczesne technologie w szkole – jak wykorzystać je najlepiej”.
 • 19 – 20 listopad 2011: Konferencja „Nowoczesne Technologie Informacyjne w Służbie Edukacji i Administracji” organizowana przez Zespół Szkół Technicznych w Radomiu. Impreza odbędzie się na terenie tej szkoły, ul. Limanowskiego 26/30. W trakcie konferencji poprowadzimy warsztaty pod tytułem: „eBeam EDGE i eBeam ENGAGE – nowatorskie rozwiązania w dziedzinie tablic interaktywnych oraz przykłady ich zastosowania w edukacji”.
 • 22 październik 2011: VIII Podkarpackie Spotkania z Matematyką, organizowane przez Oddział Podkarpacki Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki. Konferencja odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 25 w Rzeszowie, ul. Starzyńskiego 17. Patronat nad konferencją objęli: Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc, Redakcja Gazety Codziennej Nowiny, Portal internetowy nowiny24.pl, Polskie Radio Rzeszów. Zapraszamy na nasze warsztaty pod hasłem „eBeam EDGE i eBeam ENGAGE – nowatorskie rozwiązania w dziedzinie tablic interaktywnych oraz przykłady ich zastosowania na lekcjach matematyki”, które poprowadzi nasz trener p. Przemysław Dudasz.
 • 29 wrzesień 2011: VII Konferencja Naukowo-Metodyczna im. Dr. Janusza Trawki – Technologia Informacyjna w Społeczeństwie Wiedzy. Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Komputer i Sprawy Szkoły KISS oraz Oddział Górnośląski Polskiego Towarzystwa Informatycznego. Miejsce konferencji to Budynek Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Wyższej Szkoły Bankowości i Finansów w Katowicach, ul. Ks. Adamskiego 7. Podczas konferencji nasz trener p. Przemysław Dudasz poprowadzi warsztaty pod hasłem: „Interaktywny-ebook – podręcznik w nowej odsłonie”.
 • 27 wrzesień 2011: III Ogólnopolskie Sympozjum pod hasłem „Interaktywna Szkoła Przyszłości” pod patronatem Wojewody Śląskiego. Organizatorem jest Śląski Kurator Oświaty. Impreza odbędzie się w Centrum Targowo-Wystawienniczym Expo Silesia w Sosnowcu, ul. Braci Mieroszewskich 124.
 • 21 – 23 wrzesień 2011: VI Kongres Zarządzania Oświatą. Organizatorem konferencji jest Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej Oświaty. Tegoroczny Kongres odbędzie się w Krakowie, w Audytorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego, ul. Krupnicza 33.
 • 9 – 11 wrzesień 2011: XX Międzynarodowa Konferencja IATEFL Polska. Organizatorem tej cyklicznej imprezy jest Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Angielskiego. Konferencja odbędzie się w Studium Języków Obcych Politechniki Warszawskiej, pl. Politechniki 1.